Інтерв’ю з одним із розробників перших ігор для PS1

Нещодавно власник каналу Shima’s Alt Account опублікував інтерв’ю з Аароном Фотергіллом, одним з розробників перших ігор для першої Playstation.

Аарон повідомляє, що займався підготовкою загальних підсистем гри, таких як система заклинань. Після вибіркового перегляду інтерв’ю ми порівняли його відповіді з тим, що було написано у книзі про закулісся створення перших ігор. Звичайно ж, інформація збігається :-)

Наприклад, інформація про те, що в першому фільмі спочатку була сцена з поїздкою у вагонетці. Цю сцену реалізували у грі, але з фінальної версії фільму сцену було видалено. Сцену в грі залишили, хоч це потребувало значних зусиль з боку керівництва команди розробки.

А також той факт, що перша гра для комп’ютера створювалася на прикладі гри для PS1. Цим пояснюється наявність чималої кількості збігів у сюжетах цих ігор (гонитва на мітлах, ігри в чарівні хлопавки та деякі інші).

А ось і саме інтерв’ю (доступні автоматичні субтитри англійською мовою, а також автоматичний переклад українською. Так, переклад суворий):

Опубліковано з дозволу автора відео.

Додав новину: Alexms69


Додати коментар (відправити сову)

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

 

1. Якщо ви хочете показати коментар тільки співробітникам сайту - додайте до нього слово "секретище" ;-)
2. Наші смайли (відкриється в новій вкладці)
3. Для додавання картинки в коментар скористайтеся послугами фотохостингу (підійде HTML-код для вставки).
Для розміщення файлу можна використовувати файловий хостинг, наприклад: Google.Drive.