Фінансова допомога проекту

Всім привіт)

 

Якщо у вас виникло бажання допомогти проекту матеріально, то вам сюди ;-)

 

Навіщо це нам потрібно?) Варіантів вистачає: ви можете допомогти оплатити хостинг або ж просто мотивувати співробітників сайту продовжувати бути неофіційною службою підтримки ігор з цієї самої тематики. Ну а що?)

 

Застереження / примітки (без них нам не можна ніяк ;-)):

1) всім зрозуміло, що дана сторінка призначена для наших відвідувачів, яким вже виповнилося 18 років. Нам приємно, якщо бажання допомогти виникає і у наших юних відвідувачів, але все ж банківські неподобства — доля дорослих ;-);

2) з огляду на часом непередбачувані апетити банків, рекомендуємо перед переведенням дізнатися у представника вашого банку, яку комісію вони хочуть взяти за переклад — нам було б неприємно дізнатися, що через допомогу нашим проектом банк взяв з вас занадто багато;

3) після виконання перекладу, будь ласка, дайте нам знати про це (теоретично, нам має прийти повідомлення, але хіба мало) в вигляді коментаря до цієї сторінки (для приховування повідомлення від інших можна додати в коментар слово «секретіще») або листи. Актуальні адреси перераховані на сторінці «Про проект» (на цій сторінці підтримується список актуальних адрес).

4) прохання не використовувати псевдоніми, що представляють собою непристойні слова або щось, що не варто публікувати на сайтах з віковими обмеженнями «від 12 років» (а то у деяких часом фантазія так і норовить щось подібне придумати ;-)).

 

Будь ласка, залиште повідомлення і ми вкажемо вам дані карти. Це необхідно для узгодження валюти пожертвування. За замовчуванням, це євро.

 

Всі, хто допоможе проекту (якщо вони цього хочуть), будуть вказані на даній сторінці під цим спойлером ;-).

2017-2019: Anonim, MisterX, sdk


Адміністрація сайту hp-games.net


Додати коментар (відправити сову)

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

 

1. Якщо ви хочете показати коментар тільки співробітникам сайту - додайте до нього слово "секретище" ;-)
2. Наші смайли (відкриється в новій вкладці)
3. Для додавання картинки в коментар скористайтеся послугами фотохостингу (підійде HTML-код для вставки).
Для розміщення файлу можна використовувати файловий хостинг, наприклад: Google.Drive.