ЛЕГО ГП: 5-7 роки. Розташування червоних блоків

RU FR EN UA

Неабияка сила (Super Strength). Будь-який персонаж може смикати за помаранчеві ручки, доступні тільки сильному персонажу. Розташування: локація, де розважалися близнюки Візлі (вхід в неї розташований праворуч від локації перед Великою залою).

Детектор значків персонажів (Character Token Detector). Білі стрілки, що вказують на розташування значка персонажа. Іноді вказує на значки в сусідній локації. Розташування: кабінет віщувань.

Порятунок в падінні (Fall Rescue). При спробі персонажа куди-небудь впасти, якесь фіолетове світіння повертає його у безпечне місце. Розташування: Гоґвортс, бібліотека.

Деталі персонажів (Character Studs). Деталі, що випали з персонажа, можна зібрати. Розташування: Гоґвортс, Велика зала. Потрібен темний (злий) персонаж.

Додаткові сердечка (Extra Hearts). Збільшує кількість сердечок – довжину індикатора здоров’я. Розташування: Гоґвортс, кабінет захисту від темних мистецтв.

Відновлення сердечок (Regenerate Hearts). Здоров’я персонажа поступово відновлюється (?). Розташування: Заборонений ліс.

Деталь-магніт (Stud Magnet). Детальки-гроші збираються персонажем з набагато більшої відстані. Розташування: Гоґвортс, 8(7) поверх (на цьому поверсі знаходиться кімната за вимогою).

Бали х2 (Score X2). Примножує отриманий прибуток на 2. Розташування: село Гогсмід, сніговик.

Бали х4 (Score X4). Примножує отриманий прибуток на 4. Розташування: платформа 9 і 3/4. Потрібне знання Діффіндо.

Бали х6 (Score X6). Примножує отриманий прибуток на 6. Розташування: “узкокоридорна” локація між станцією Гоґсмід і самим Гогсмідом.

Бали х8 (Score X8). Примножує отриманий прибуток на 8. Розташування: локація між станцією “Гогсмід” і Гоґвортсом. Звертаємо увагу на опудало.

Бали х10 (Score X10). Примножує отриманий прибуток на 10. Розташування: сходи біля Чорного озера (правіше кам’яного кола).

Непереможність (Invincibility). Персонаж стає невразливим для заклинань і нападів ворогів: рівень життєвої енергії не змінюється. Розташування: локація перед кабінетом віщувань.

Детектор червоних деталей (Red Brick Detector). Червоні стрілки, що вказують на місце, де повинна знаходитися червона деталь-посилка. Розташування: станція “Гогсмід”.

Детектор гербів Гоґвортсу (Hogwarts Crest Detector). Кольорові стрілки, що вказують на предмети, від яких залежить поява гербів Гоґвортсу (червоного, синього, жовтого та зеленого кольорів). Розташування: локація перед входом до Великої зали.

Детектор золотих деталей (Gold Brick Detector). Вказує на розташування золотих деталейі (яких потрібно зібрати 200 штук). Стрілки-трикутники золотого (жовтого) кольору. Розташування: на вулиці Лондона, праворуч, викидаємо сміття до кузова автомобіля-сміттєвоза.

Різдво (Christmas). Всі персонажі носять шапки Санта-Клауса. Розташування: ліс, доступний з 7 року. Розблокуємо мухомороподібний транспортний засіб і наїжджаємо на ньому на 5 грибів з червоними капелюшками.

Деталі привидів (Collect Ghost Studs). Деталі, що залишаються привидами, стають джерелом доходу персонажа. Розташування: один із дворів Гоґвортсу (з деревом в дальньому правому куті).

Швидка магія (Fast Magic). Заклинання виконуються швидше. Розташування: Гоґвортс, Астрономічна вежа.

Швидка копка (Fast Dig). Вихованці та персонажі з лопатою копають набагато швидше. Розташування: Гоґвортс, локація “Кам’яне коло” (недалеко від хатини Геґріда).

Comedy Specs. Цю деталь не потрібно шукати.

Advanced Guide. Цю деталь не потрібно шукати.

Маскування (Disguise). Всі персонажі надягають своєрідні маски. Цю деталь не потрібно шукати.

Морквяні палички (Carrot Wands). Всі чарівні палички замінюються морквинами. Цей блок не потрібно шукати.


Вивчав червоні блоки: АlехeyMS


Добавить комментарий

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені *

 

1. Якщо ви хочете показати коментар тільки співробітникам сайту - додайте до нього слово "top_secret" ;-)
2. Для додавання картинки в коментар скористайтеся послугами фотохостингу (підійде HTML-код для вставки).
Для розміщення файлу можна використовувати файловий хостинг, наприклад: Google.Drive.