«Wands and Witches: Осіння пригода». Огляд

WAW:AA

Привіт!

13 вересня 2019 року вийшла перша загальнодоступна збірка цієї міні-гри. Про що вона і чому саме міні-гра? Розглянемо це питання докладніше. Ну а для тих, хто хоче грати та не хоче читати, — посилання на завантаження можна знайти на сторінці гри ;-)

«Wands and Witches: Осіння пригода» — міні-гра-пародія, в якій ваш персонаж потрапляє до Гоґвартсу в віці 18 років. Не до школи, а до університету. В принципі, з огляду на події оригінальних семи книг, ідея потрапляти до відомого нам навчального закладу у віці 18 років виглядає цілком розумно ;-)

Знайомі локації, знайомі персонажі, трохи незнайомий стиль оформлення. І багато тексту!

Жанр «Візуальна новела» дуже швидко дає про себе знати. Так виходить, що ми читаємо інтерактивну книгу з картинками, в якій деталі сюжету залежать від наших дій.


Чому пародія? Тому що для створення ігор з серйозним сюжетом потрібно робити безліч узгоджень з правовласником, що практично неможливо для невеликих колективів розробників.

Персонажі. У грі можна зустріти таких персонажів:

  1. Студенти: Гаррі Поттер, Герміона Грейнджер, Джіні Візлі, Драко Мелфой, Луна Лавгуд, Колін Кріві, Рольф Скамандер, Асторія Грінграсс.
  2. Викладачі: Северус Снейп, Мінерва Макґонеґел, Мадам Гуч, Філіус Флитвік, Німфадора Тонкс.
  3. Персонал школи: Албус Дамблдор, Аргус Філч, Мадам Пінс.

Локації. Можна відвідати Велику залу, навчальні класи, двір польотів і деякі інші.

Сюжет. Одна історія з шістнадцятьма варіантами розвитку подій. Складається з декількох етапів: зав’язка, відвідування Косого провулка, поїздка в поїзді, розподіл на факультет, навчальний процес, пригода й епілог.

Тривалість гри. Тривалість гри багато в чому залежить від швидкості читання гравця та зазвичай становить 1-2 години. При наступних проходженнях репліки можна пропускати, що скорочує час проходження до 20-30 хвилин. Це може бути корисно, якщо гравець захоче дізнатися всі варіанти сюжету, але не хоче читати вже знайомі йому репліки.

Платформи. Можна грати під Windows, Linux, MacOS, Android.

Реальна вартість копії гри. Знову «Плати або чекай»?

Ні, ця гра зроблена тими, хто любить творчість Ролінг для «своїх», тому докучливих таймерів у даній грі немає. Розробників можна підтримати матеріально, але це робиться виключно на добровільній основі та не впливає на ігровий процес.

Чому в цьому огляді немає негативної критики?

Все дуже просто: в описі зазначено, що гра безкоштовна й вона дійсно безкоштовна. При цьому вона не створює умов, що спонукають гравця витрачати реальні гроші в безкоштовній грі ;-) Крім того, проект розроблений такими ж любителями подорожей в чарівний світ Гаррі Поттера, як і ми з вами.

Висновок: перед нами міні-гра для любителів інтерактивних книг, сюжет яких трохи відрізняється при кожному новому проходженні.


Alexms69


Додати коментар (відправити сову)

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

 

1. Якщо ви хочете показати коментар тільки співробітникам сайту - додайте до нього слово "секретище" ;-)
2. Наші смайли (відкриється в новій вкладці)
3. Для додавання картинки в коментар скористайтеся послугами фотохостингу (підійде HTML-код для вставки).
Для розміщення файлу можна використовувати файловий хостинг, наприклад: Google.Drive.