Про проект HP-Games.net

Ласкаво просимо! Ви знаходитесь на головній сторінці аматорського проекту HP-Games.net, присвяченого іграм про ранню версію чарівного світу, в якому ще не було такої кількості дивацтв і протиріч, як зараз. Ну і так, інформація про тематичний непотріб також присутня. Трохи ;-)

Тут ви можете знайти інформацію про класичні ігри, творчість наших відвідувачів й іншу інформацію на тему чарівного світу або технологій.

Основні мови проекту: російська, французька, англійська, українська.

Для спілкування й обговорення новин ми використовуємо коментарі на сайті, а також наші «представництва» у ВКонтакте, Facebook, Discord.

Наш сайт присвячений іграм, які мають пряме або непряме відношення до Всесвіту, створеного англійською письменницею Джоан Кетлін Ролінг.

Раніше ми проводили тематичні конкурси з використанням свого програмного забезпечення (програм), при необхідності, можемо спробувати знову, якщо набереться достатня кількість бажаючих брати участь або хороший мотиватор ;-)

На нашому YouTube-каналі публікуються відеоматеріали, що використовуються на сайті. Періодично можуть проводитися тематичні онлайн-трансляції. Вікові обмеження сайту справедливі й для YouTube-каналу.

Ми також використовуємо соціальні сервіси (ВКонтакте, Facebook, Twitter) для публікації основних і неосновних новин. Якщо виникають проблеми з часом, то мова публікацій виключно російська. Без деякої хаотичності зараз складно :-)

Приблизно з 2016 року ми вводимо можливість публікації матеріалів декількома мовами. В основний набір входять: російська, французька, англійська та українська мови. Так як сайт є некомерційним, то адміністрація й автори статей не можуть виділяти багато часу його розвитку. Тому підтримка декількох мов застосовується тільки до тих матеріалів, які мають певну важливість або вони просто цікаві нашим добровільним перекладачам.

У нас можна публікувати статті, які відповідають тематиці сайту будь-якою з підтримуваних мов. При необхідності, ми можемо додати ще 1-2 мови, якщо нам допоможуть перекласти ними інтерфейс сайту та кілька основних статей.

Якщо ви добре володієте іноземними мовами та ви хочете перекласти цікаву вам статтю іншою мовою, то не соромтеся нам про це написати. Переклад буде опублікований із зазначенням автора перекладу. Адже це логічно :-)

Теми статей: модифікації до ігор про чарівний світ Ролінг або самі ігри, тематичні програми, огляди, проходження, матеріали про ігрові технології або пов’язані цим всім авторські проекти. Загалом, все, як ми, адміністрація та відвідувачі, любимо :-)

Приємної подорожі по сторінках HP-Games.net :-)


Наша команда

 

Чарівники сайту: Профессор Alexms69 (у множині, бо Професор!!! ;-)

 

Чарівники, що іноді бувають тут: Професор OOKS, Професор Setebos, Професор Їжак-Маг, Асистент 13Andrew12, Асистент Olia


Add a comment (send an owl)

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *

 

1. If you want to display a comment only to employees of the site - add the word "top_secret" ;-)
2. Our emoticons (opens in a new tab)
3. To add a picture in a comment, use the services of photo hosting, for example https://postimage.org/, suitable HTML-code to insert (radikal.ru and hung with such advertisements with a rating higher than 12+ options should be avoided).
To place file, you can use a file hosting, for example, Yandex. Drive.
If you have chosen not the best option, after viewing your comment links are deleted, but the data will still be accepted for consideration.