Правила

EN FR RU UA PT-PT +

Як і у будь-якого сайту, у нашого є свої правила, яких слід дотримуватися 😉 При недотриманні правил, коментарі можуть видалятися або перестати проходити модерацію.

 1. Взаємоповага. Шанобливе звернення до інших відвідувачів і співробітників сайту вкрай важливе і будь-які прояви зворотного неприпустимі.
 2. Грамотність. Чим грамотніше ви пишете, тим краще. Крім того, тим вище ймовірність отримати відповідь в першу чергу 😉
 3. Період відповіді на питання. Вам можуть відповісти досить швидко, але можуть і не відповісти зовсім – все залежить від того, наскільки чітко ви описали проблему. Також питання може залишитися без відповіді або може бути видалене, якщо відповідь на нього є в питаннях і відповідях або якщо це технічне питання, але ви не вказали необхідну інформацію про комп’ютер і гру.
 4. Взаємодопомога. Якщо ви знаєте, як допомогти іншому відвідувачу – сміливо відповідайте! Взаємодопомога – це супер! 🙂 Постарайтеся відповідати якомога зрозуміліше і без зайвої інформації 😉
 5. Пропозиції своїх матеріалів. Якщо ви хочете запропонувати свій матеріал – зв’яжіться з нами через сторінку Організаційні питання. Якщо є сенс додати ваш матеріал і він не порушує нічиїх прав, він буде опублікований під вашим ім’ям.
 6. Побажання та уточнення термінів виходу статей. Наш сайт (https://hp-games.net) підтримується ентузіастами. Тому ніяких вимог щодо термінів випуску нових статей тут не може бути. Але якщо побажання виявиться здійсненним, то відповідна стаття може з’явитися досить швидко.
 7. Іноземні мови. На нашому сайті розміщуються матеріали основними мовами: російською, французькою, англійською й українською. Коментарі також повинні бути зазначеними мовами – з іншими мовами у нас є проблеми ;-).
 8. НАПИСАННЯ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ. Коментарі, набрані тільки великими літерами, можуть видалятися.
 9. Неточності в матеріалах сайту. Неточності можуть мати місце в матеріалах нашого сайту і підлягають якнайшвидшому виправленню. Повідомити про них ви можете за допомогою коментаря до проблемного матеріалу або на сторінці організаційних питань.
 10. Оцінки та емоції. Якщо вам сподобалася або не сподобалася гра, то оціните її в темі “Оцінюємо гру!” . В інших темах це дещо недоречно 😉
 11. Реклама своїх сайтів, проектів, заходів в коментарях і чатах. Все це недобре і аналогічно хуліганству – адже якщо ваш проект дуже гарний, то можна цивілізовано співпрацювати, а не влаштовувати партизанські вилазки… Ну і за такі справи цілком можна отримати якусь блокування або що-небудь ще. Тому краще і цікавіше – дружити проектами 😉
 12. Співпраця. Під цим можна розуміти виділення сторінки для свого проекту за тематикою сайту, проведення спільних заходів (конкурсів, іспитів в ігровій формі), публікація новин про підготовку гри або програми за тематикою сайту, обмін посиланнями. При цьому є кілька важливих моментів:
  • Ваш проект не повинен містити нічого, що суперечить законодавству і/або не підходить дітям (віком, як мінімум, від 12 років). Сюди відносяться: грубі слова і вирази; ненормативна лексика будь-якою мовою, реклама товарів для більш дорослої аудиторії тощо. Повинні ж бути ще сайти, куди батьки можуть пустити своїх дітей без побоювань…
  • Якщо ваш проект комерційний, то добре було б брати приклад у тих же СофтКлаб або ЕА, які, в обмін на поширення інформації, допомагали в плані призів для конкурсів.
  • Якщо ваш проект не є комерційним, то від вас в обмін нічого і не потрібно – хоч це зараз і не модно, але все ще є люди, для яких фінансова сторона не є головною.

  Свого часу ми “дружили” з Electronic Arts і SoftClub – в результаті ми допомагали їм поширювати інформацію про ігри з нашої тематики, а наші відвідувачі отримали від них справжні призи в конкурсах (диски з іграми).

  Зараз наш сайт дружить з деякими нашими відвідувачами, які, в тому числі і за допомогою нашого сайту, діляться плодами своєї творчості з іншими. І це чудово! Хочете співпрацювати? Відпишіться в організаційних питаннях !

Причини видалення ваших коментарів до матеріалів сайту

 1. Наявність будь-яких образ та непристойних слів.
 2. Питання не за темою, описаної в матеріалі (наприклад, про підтримку ігор).
 3. Тема не відповідає віковим обмеженням аудиторії сайту (матеріали для дорослих або небажані для дітей).
 4. Наполегливе нав’язування своєї думки
 5. Спори зі співробітниками сайту.
 6. Наявність величезної кількості помилок.
 7. Відсутність інформації про комп’ютер і гру в технічних темах ( “Технічне питання”, “Проблеми з установкою ігор”).
 8. Занадто багато питань про одну й ту ж гру або її ділянку. Ми можемо підказати, але не проходити з вами гру 😉
 9. Прохання або вимога відповісти в соціальній мережі і/або службах обміну повідомленнями та VoIP (ICQ, Jabber, Skype)
 10. Коментарі без смислового навантаження. Наприклад: “+1”, “Круто!”, “Класно”
 11. Присутність посилання на нелегальні програми, відео та музику.

Причини блокування відвідувачів

 1. Багаторазове порушення правил.
 2. Багаторазове приставання до співробітників сайту з проханнями чи вимогами створення будь-якого матеріалу або виконання якої-небудь дії.

Як шукати матеріали на сайті

 1. За грою. У меню “Ігри” виберіть гру і ознайомтеся з її сторінкою-меню.
 2. За рубриці. У рядку меню зі списку виберіть рубрику.
 3. Пошук по сайту. Скористайтеся полем для пошуку в верхній частині сторінки.