Організаційні питання

EN FR PT-PT RU UA +

Thanks for Geralt from paxabay

На цій сторінці передбачається ставити / вирішувати питання про сам сайт, а не про ігри: про функціонування, вирішенні проблем з матеріалами, проектами.

Відразу обмовимося щодо соціальних мереж (“Facebook” та інших): всі соціальні сервіси, які використовує наш сайт, вказані у верхній частині правої панелі на кожній сторінці (якщо переглядати за допомогою комп’ютера)

Щодо нових матеріалів і можливих продовжень статей: будуть вони чи ні – заздалегідь невідомо та залежить від зайнятості наших співробітників в реальному житті, інтересу до даної теми. Ну і чи є взагалі сенс випускати новий матеріал або продовження.

Наприклад, продовжувати цикл статей “Історія розвитку персонажів” не має сенсу, бо нерозглянуті персонажі не дуже змінювалися: всього 1-2 види.

І, про всяк випадок:

Правовласникам або представникам їхніх інтересів (Warner Bros., Epic Games, EA Games, TT Games та подібним). Якщо наш сайт будь-яким чином порушує ваші авторські права (або вашої організації), то ви можете залишити коментар до даної статті (час реакції зазвичай не перевищує 24 годин). Так як зараз розвелося чимало шахраїв, прохання докласти посилання на документ, явно підтверджує ваші права на розташовані у нас файли або текст.

Якщо ви є представником організацій, що мають безпосереднє відношення до створення, видання або продажу комп’ютерних ігор про Всесвіт Джоан Роулінг, то було б здорово розглянути варіант розміщення на нашому сайті легальної інформації, файлів для завантаження та іншого, що дозволить нашим відвідувачам використовувати улюблені ігри та матеріали легально.