Як визначити конфігурацію комп’ютера?

EN FR RU UA +

Як визначити? Є кілька варіантів: як з використанням спеціальних програм (більш точний метод і більше відомостей), так і методом перегляду певних віконець операційної системи. Ну а тепер більш докладно про це.

Варіанти отримання інформації про комп’ютер

  1. Використовувати програму “ГП і ваш комп’ютер”. Цей варіант гарний тим, що можна відразу перевірити комп’ютер на відповідність вимогам ігор, тобто, самим нічого порівнювати не потрібно.
  2. Використовувати програму Speccy. Краще вибрати портативну збірку (Portable). Після запуску, в налаштуваннях, можна вибрати для інтерфейсу українську мову. Безкоштовна для використання вдома. Цей варіант дозволяє отримати всі основні відомості в одному вікні програми.
  3. Погуляти по вікнах Windows.

Отримуємо основні відомості про комп’ютер

1. Завантажуємо портативну версію (Portable)

2. Знаходимо завантажений архів spsetup[номер_версії].zip і витягаємо його вміст в нову теку, наприклад – spsetup[номер_версії].

3. Переходимо в отриману теку та запускаємо програму Speccy.exe (для 64-бітових операційних систем краще запустити Speccy64.exe).

4. Відразу після запуску програми почнеться тестування комп’ютера, яке займе деякий час. Після його закінчення відобразиться інформація про комп’ютер.

5. Після закінчення тесту можна отримати коротку інформацію про систему, процесор, оперативну пам’ять та відеокарту. Меню в лівій частині вікна дозволяє дізнатися більше відомостей про кожен тип пристроїв.

6. Для отримання відомостей в текстовій формі потрібно зберегти звіт в, звичайно ж, текстовому форматі.

Для цього потрібно перейти в меню File (“File”), обрати “Save as Text file” (“Зберегти як текстовий файл”).

7. Далі потрібно відкрити звіт в будь-якому текстовому редакторі.

8. Звіт являє собою довгий список пристроїв та їх параметрів, а також список встановлених програм та оновлень. Тут також можна знайти ліцензійні ключі для Windows, тому, якщо ви захочете комусь передати цей файл для аналізу, не забудьте видалити ці ключі.

На самому початку файлу знаходиться коротка інформація про комп’ютер, доступна для копіювання. Потрібно скопіювати помічені на зображенні відомості.

9. Інформацію щодо жорсткому диску можна знайти на вкладці Storage або перегорнувши звіт про комп’ютер до розділу з такою ж назвою. Потрібно скопіювати помічені на малюнку дані.

Вибір мови програми Speccy

Як змінити мову інтерфейсу програми (переключити на українську)

1. Зайти до меню “View”, вибрати пункт “Options…”

2. У вікні, що відкрилось знайти вкладку “General”, а на ній блок “Interface”

3. Вибрати мову зі списку (“Ukrainian”).

4. Натиснути кнопку “ОК”

Визначення розміру теки зі грою

1. Клацнути правою кнопкою миші по теці зі грою, вибрати пункт “Властивості”.

2. У вікні, що з’явилось можна отримати інформацію про розмір теки та кількість файлів.


Пробував викладати матеріал: АlехeyMS.

Використаний автоматичний переклад з частковою корекцією.