Сюрприз з минулого: демо-диск другої гри

Привіт)

Нещодавно ми дізналися про існування диска з демонстраційними матеріалами. Схоже, що диск випускався тільки в деяких країнах і був доступний клієнтам однієї компанії, яка випускає свою продукцію з червоними етикетками.

Що ж цікавого в цьому диску? Диск мав у собі наступне:

1. Програмна оболонка, що нагадує вестибюль Гоґвортсу. У ній є особливі двері, які, схоже, відмикали ґрифіндорський квест.

2. Іграшка «Гном на Робочому столі» (мови: англійська, французька, німецька, іспанська, японська).

3. Міні-гра «Skurge Challenge» (мови: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, японська).

4. Демо-версія першої гри (мови: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська). Цей файл додано до сторінки демо-версій ігор. Див. Меню «Файли».

5. Зберігач екрану (екранна заставка старого типу) (мови: англійська, французька, німецька, іспанська, японська). Це всього лише відеоанонс другої гри. Вельми дивне рішення оформляти його як зберігач екрану…

6. Відеоанонс другої гри (мови: англійська, французька, німецька, іспанська)

7. Шпалери для Робочого столу (4 файли у форматі bmp, 640х480)

Станом на 2020 рік, більшість матеріалів вже застаріла, але програми було успішно запущено під Windows 10. Крім показу відео в оболонці диска: використовуваний програвач вже давно не використовується у програмному забезпеченні для Windows.

Також помітно, що сильно змінилися параметри моніторів: шпалери та міні-гра розраховані на екран з роздільною здатністю 640х480 пікселів :-)
Оболонка диска заповнює весь екран, але активно використовується лише область екрану розміром 800х600 пікселів.

Також варто окремо згадати програму «Гном для Робочого столу» (це не оточення Робочого столу для Linux, це гном, який ходить по екрану. Для нього також доступні деякі команди).

Який підсумок? Цей диск відповів на кілька запитань, показав нам міні-гру та забавну програму, про які багато хто навіть не здогадувалися. Так, це лише демонстраційні матеріали, але вони все ще викликають інтерес у спільноти :-)

Файли доступні на цій сторінці. Портативні версії програми зі гномом зроблені для відвідувачів нашого сайту ;-)

Автор огляду: Alexms69

Дані надав @Poweryousir, архівував @HP_Archivist


Add a comment (send an owl)

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *

 

1. If you want to display a comment only to employees of the site - add the word "top_secret" ;-)
2. Our emoticons (opens in a new tab)
3. To add a picture in a comment, use the services of photo hosting, for example https://postimage.org/, suitable HTML-code to insert (radikal.ru and hung with such advertisements with a rating higher than 12+ options should be avoided).
To place file, you can use a file hosting, for example, Yandex. Drive.
If you have chosen not the best option, after viewing your comment links are deleted, but the data will still be accepted for consideration.