Фантастичні новини (наші фантазії)

Давайте пофантазуємо на тему того, які новини були б дійсно корисні для спільноти шанувальників історії про Гаррі та його друзів.

Ймовірно, з урахуванням ігор-сервісів це може бути досить просте заняття ;-)

Отже, які варіанти були б цікаві нашому сайту? Гм. А ось які ;-)

Тепер ми знаємо офіційну версію Гоґвортса!

Автор роману найняла професійного архітектора, який, створив, згідно описам авторки роману, тривимірну модель замку й основних локацій чарівного світу. Це внесло деякі невідповідності з уже створеними фільмами та додатками до книг, але це дозволить в подальшому більш вірогідно представляти локації та показувати їх в нових фільмах.

Анонсовано офіційну антологію ігор для всіх актуальних платформ

Для того, щоб порадувати фанатів чарівного світу, була створена офіційна антологія, яка охоплює всі роки навчання Гаррі. Всі частини антології продаються через всі основні цифрові сервіси та можуть працювати автономно, навіть після закінчення терміну офіційної підтримки.

Анонсовано нову гру з підтримкою призначених для користувача модифікацій

З огляду на трудомісткість створення якісних ігор, було вирішено випустити нову гру, яка містить набір основних локацій і повноцінний редактор, який дозволяє розширювати ігровий світ за рахунок модифікацій, що створюють користувачі: нових моделей, локацій, подій.


Фантазував Alexms69


Add a comment (send an owl)

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *

 

1. If you want to display a comment only to employees of the site - add the word "top_secret" ;-)
2. Our emoticons (opens in a new tab)
3. To add a picture in a comment, use the services of photo hosting, for example https://postimage.org/, suitable HTML-code to insert (radikal.ru and hung with such advertisements with a rating higher than 12+ options should be avoided).
To place file, you can use a file hosting, for example, Yandex. Drive.
If you have chosen not the best option, after viewing your comment links are deleted, but the data will still be accepted for consideration.