Лист із Гоґвортсу

RU FR EN UA

Letter from Hogwarts

Багато з фанатів чекали на лист із Гоґвортсу… Дійсно чекали, що в день 11-річчя прилетить сова з заповітним листом. Як відомо, 31 липня – день народження Джоан Ролінг і Містера Поттера. Цього дня, а, точніше – ночі, Гаррі отримав свого листа зі школи… А чим ми гірші?))

А нічим!

Метою проекту «Лист із Гоґвортсу» є можливість порадувати себе та своїх друзів за допомогою програми, що імітує листа зі школи чарівництва! Звичайно, в ній є деякі недоліки, але сам сенс не в красі й ідеальному оформленні, а у самому факті існування можливості «отримати» такого листа!

Завантажити програму можна зі сторінки “Файли”

Інтерфейс програми перекладено наступними мовами: російська, французька, англійська та українська (перемикання мови відбувається автоматично, в залежності від регіональних налаштувань вашої Windows).

При наявності в системі встановленого .Net Framework 4.0, програма працює як портативний додаток, що не потребує встановлення.

Як підготувати до роботи (звичайна процедура розпакування з архіву):

  1. Клацнути правою кнопкою миші на завантаженому файлі letter_from_hogwarts.7z
  2. Вибрати “Витягти в …” або “Extract to …”, розпакувати кудись встановленим у вас архиватором;
  3. У теці, що з’явилася (або у поточній) з’являться 2 файли – виконуваний файл програми і файл з ім’ям одержувача (за замовчуванням, це Гаррі).

Щоб побачити свої дані на уявному конверті та у листі, потрібно всього-лише:

  1. Запустити програму, в нижній частині “конверта” клацнути по напису «Створити новий лист!», заповнити анкету.
  2. Натиснути кнопку “Готово!” (Файл анкети anketinfo.wzr буде перезаписаний).
  3. Запустити програму.
  4. Клацнути на «конвертику» напис «Відкрити!» – на віртуальному вікні-столі з’явиться лист і додаток до нього. Напис «Перевернути!» дозволяє оглянути конверт з іншого боку.
  5. Якщо все зроблено правильно, то на «конверті» ви побачите ім’я і уявний адресу вашого друга.
  6. Тепер досить просто упакувати теку з цими двома файлами якимось архиватором, наприклад, 7-zip або Winrar, які легко знайти в інтернеті і майже на кожному комп’ютері, відправити результат вашому другу або подрузі :-).

Якщо анкета не була заповнена або файл anketinfo.wzr не існує у теці з листом, то лист адресовано Гаррі 😉

Лист можна зберегти у вигляді графічного файлу, натиснувши кнопку у вигляді дискети (файл запишеться до теки з програмою).

Примітка: актуальна версія програми призначена для роботи під Windows 8, Windows 10. Для Windows XP, Windows Vista, Windows 7 може знадобитися доустановити .Net Framework 4.0.


Автор: АlехeyMS


Ajouter un commentaire (envoyer un hibou)

Votre e-mail ne sera pas publié. Les cases obligatoires possèdent une *

 

1. Si vous voulez envoyer un commentaire qu’au personnel de notre site, rajoutez le mot "top_secret" dans votre commentaire. (Utilisez copier-coller) ;-)
2. Pour ajouter une image dans le commentaire utilisez un photohosting (un code HTML).
Pour attacher un fichier il est possible d’utiliser une solution comme "Google disque", par exemple.