Лист із Гоґвортсу

Letter from Hogwarts

Багато з фанатів чекали на лист із Гоґвортсу… Дійсно чекали, що в день 11-річчя прилетить сова з заповітним листом. Як відомо, 31 липня — день народження Джоан Ролінг і Містера Поттера. Цього дня, а, точніше — ночі, Гаррі отримав свого листа зі школи… А чим ми гірші?))

А нічим!

Метою проекту «Лист із Гоґвортсу» є можливість порадувати себе та своїх друзів за допомогою програми, що імітує листа зі школи чарівництва! Звичайно, в ній є деякі недоліки, але сам сенс не в красі й ідеальному оформленні, а у самому факті існування можливості «отримати» такого листа!

Завантажити програму можна зі сторінки «Файли»

Інтерфейс програми перекладено наступними мовами: російська, французька, англійська та українська (перемикання мови відбувається автоматично, в залежності від регіональних налаштувань вашої Windows).

При наявності в системі встановленого .Net Framework 4.0, програма працює як портативний додаток, що не потребує встановлення.

Як підготувати до роботи (звичайна процедура розпакування з архіву):

  1. Клацнути правою кнопкою миші на завантаженому файлі letter_from_hogwarts.7z
  2. Вибрати «Витягти в …» або «Extract to …», розпакувати кудись встановленим у вас архиватором;
  3. У теці, що з’явилася (або у поточній) з’являться 2 файли — виконуваний файл програми і файл з ім’ям одержувача (за замовчуванням, це Гаррі).

Щоб побачити свої дані на уявному конверті та у листі, потрібно всього-лише:

  1. Запустити програму, в нижній частині «конверта» клацнути по напису «Створити новий лист!», заповнити анкету.
  2. Натиснути кнопку «Готово!» (Файл анкети anketinfo.wzr буде перезаписаний).
  3. Запустити програму.
  4. Клацнути на «конвертику» напис «Відкрити!» — на віртуальному вікні-столі з’явиться лист і додаток до нього. Напис «Перевернути!» дозволяє оглянути конверт з іншого боку.
  5. Якщо все зроблено правильно, то на «конверті» ви побачите ім’я і уявний адресу вашого друга.
  6. Тепер досить просто упакувати теку з цими двома файлами якимось архиватором, наприклад, 7-zip або Winrar, які легко знайти в інтернеті і майже на кожному комп’ютері, відправити результат вашому другу або подрузі :-).

Якщо анкета не була заповнена або файл anketinfo.wzr не існує у теці з листом, то лист адресовано Гаррі ;-)

Лист можна зберегти у вигляді графічного файлу, натиснувши кнопку у вигляді дискети (файл запишеться до теки з програмою).

Примітка: актуальна версія програми призначена для роботи під Windows 8, Windows 10. Для Windows XP, Windows Vista, Windows 7 може знадобитися доустановити .Net Framework 4.0.


Автор: Alexms69


Add a comment (send an owl)

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *

 

1. If you want to display a comment only to employees of the site - add the word "top_secret" ;-)
2. Our emoticons (opens in a new tab)
3. To add a picture in a comment, use the services of photo hosting, for example https://postimage.org/, suitable HTML-code to insert (radikal.ru and hung with such advertisements with a rating higher than 12+ options should be avoided).
To place file, you can use a file hosting, for example, Yandex. Drive.
If you have chosen not the best option, after viewing your comment links are deleted, but the data will still be accepted for consideration.